خدمات ما

ما شما را در دنیای بی حد و مرز فناوری همراهی میکنیم

توسعه فناوری

توسعه فناوری

طراحی و تولید محصولات دانش‌بنیان با استفاده از فناوری‌های روز

مهندسی نرم‌افزار

مهندسی نرم‌افزار

طراحی و توسعه نرم‌افزار برحسب نیاز مشتری

شبکه‌های کامپیوتری

شبکه‌های کامپیوتری

طراحی و پیاده‌سازی شبکه و دوربین‌های مداربسته

درباره شرکت ما
ما تیمی از افراد متخصص با ایده‌های خلاقانه هستیم
شرکت توسعه ارتباطات زاگرس با تکیه بر دو دهه تجارب فنی، مدیریتی، مالی و اداری اعضای آن، در سال 1382 تأسیس شد و با ارائه سرویس‌های برنامه‌ریزی و مشاوره در حوزه‌های مختلف IT و ICT، همکاری بسیار پرثمری را با طیف وسیعی از سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌های دولتی و خصوصی در سطح کشور بوجود آورد.
  • محصولات دانش‌بنیان
  • دوربین‌های مداربسته
  • شبکه‌های رایانه‌ای
  • توسعه نرم‌افزار

طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه نرم‌افزار

پروژه‌های ما

دوربین‌های مداربسته

طراحی و پشتیبانی شبکه

انجام طراحی وب با رعایت اصول سئو و بهره‌گیری از بروزترین ابزارهای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری متناسب با کسب و کار شما.

نیازسنجی، مهندسی، تحلیل و طراحی اتوماسیون‌های اداری، داشبوردهای مدیریتی، اینترنت اشیا، سیستم‌های مانیتورینگ اتاق سرور، سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی.

کارشناسان ما در طراحی و توسعه نرم‌افزار، توسعه وب، دوربین‌های مداربسته، طراحی و پشتیبانی شبکه، آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای شما می‌باشند.

شرکت ما با دو دهه تجربه کاری در زمینه طراحی، تولید و نصب انواع دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های ذخیره‌سازی نظارت تصویری آماده ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود می‌باشد.

ما با ارائه خدمات در زمینه‌های طراحی و تولید، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی محصولات تحت شبکه توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

محصول دانش‌بنیان دیده‌بان پاپینه با هدف نظارت و گزارش‌گیری از وضعیت تجهیزات شبکه، دوربین‌های نظارتی و عوامل محیطی تولید شده که امکان تهیه گزارشات بر خط دما و رطوبت و سایر پارامترهای محیطی فراهم می‌سازد.