شرکت سیسکو در آخرین گزارش خود اعلام کرد به دنبال استقرار مدل‌سازی‌های ریاضیاتی و بینش‌های متنی در آخرین محصولات نرم‌افزاری خود موفق شده است زمان صرف شده در مرکز IT سازمان‌ها برای رفع مشکلات پیش آمده را تا ۴۳ درصد کاهش دهد.
به گزارش وب‌سایت itp؛ شرکت سیسکو با فناوری جدید مبتنی بر اینترنت خود می‌کوشد شبکه‌ای را برای پیش‌بینی مسایل عملیاتی و توقف تهدیدهای امنیتی ارایه دهد و همچنین از این سیستم برای یادگیری، انطباق و حفاظت از شبکه‌های سازمانی استفاده کند.


به منظور درک بهتر از این موضوع، شرکت سیسکو فناوری شبکه‌ای جدید خود را به صورت یکپارچه ارایه کرده است تا از مراکز داده گرفته تا تمامی زیرمجموعه‌های آن تحت پوشش قرار بگیرند.
«دیوید گوکلر» مدیر مرکز شبکه و امنیت سازمانی سیسکو در این خصوص گفت: «از این پس شبکه هرگز دیگر به عنوان یک بخش بحرانی برای توسعه و موفقیت سازمان محسوب نمی‌شود. ما در حال تعریف مجدد شبکه‌های سازمانی هستیم تا یک پلتفرم هوشمند و ایمن را برای کسب و کارهای دیجیتالی ارایه کنیم. امروز ما گام بزرگ دیگری را در راستای رسیدن به اهداف خود که همان ارایه نوآوری در سیستم‌های شبکه‌ای سازمانی است برداشته‌ایم تا از این طریق بتوانیم با در اختیار گرفتن بینش متداول، به سازمان‌ها اطمینان دهیم که با اعمال تغییرات در بخش IT خود بتوانند کسب و کارشان را دوباره زنده کنند».
سیسکو هم اکنون دومین راهکار شبکه‌های مبتنی بر هدف را برای سازمان‌ها عرضه کرده است. هدف از عرضه این شبکه در اصل تغییر سیاست‌های IT در سازمان‌ها محسوب می‌شود.

اطلاعات تماس

  • شهرکرد، خیابان فردوسی، تقاطع خواجه نصیر، مجتمع تجاری لاله، طبقه اول، پارک علم و فناوری
  • 32279430-31
  • 32279425
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.

گالری تصاویر